Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Atsauksmes par meistarkursu “Ninso un fenotipoloģija, 2. līmenis”, trenere PhD Irina LandoAtsauksmes par meistarkursu “Ninso. Fenotipoloģija. Ātra lasīšana pēc sejas” Mācību centrā Lando. Trenere PhD Irina Lando. Meistarkursa 2. līmenis tikai tiem, kas apmeklēja nodarbības pirmā līmeņa programmas “Naudas ausis” Mācību centrā Lando.
1. kursā izglītojos 7 nodarbībās pirmdienās. Man ir ērti pakāpeniski apgūt zināšanas. 2. kursā baidījos, ka nevarēšu apgūt tādu lielu zināšanu apjomu izejamās dienās. Izrādījās, ka velti baidījos. Neraugoties uz lielo informācijas apjomu, Irina Lando visu pasniedz ļoti pieejamā formā ar piemēriem. Ļoti interesanti. Irina, liels paldies par kursu. Jūs esat vislabākā. Visiem iesaku. Aprakstam var papildināt ar nedaudz vairāk cilvēkiem un vēlams – dažādiem tipiem. Mums bija 6 modeļi, gribētu vēl vairāk.

Larisa

2. līmenis pārsteidza ar to, cik daudz mēs jau protam. Interesanti bija pielietot dzirdēto informāciju reālos piemēros. Daudz praktisko uzdevumu. Paldies par ļoti interesanto kursu. Šajā kursā iegūtā informācija, palīdzēs gan darbā, gan arī personīgajā dzīvē. 2. kurss teicami papildināja 1. kursa zināšanas. Noslīpēt informāciju palīdzēja modeļu apraksts. Īpaši patika plānot, kurš ar kuru varētu sadzīvot, un kādas attiecības izveidosies ar šiem cilvēkiem darbā. Kam dot individuālus uzdevumus, un ar kuru var veidot komandu.

Anna

Viss patika. Īpaši vērtīgi, ka materiāli intelekta kartēs ir ērti uztverei, un viss ir saprotams. Iegūtās zināšanas ļoti palīdz darbā ar klientiem no Krievijas un Kazahstānas – pārbaudīts un apstiprināts praksē! Neatradu, kas pietrūkst.Jeļena, grāmatvede
Patika materiāla pasniegšana, paldies par grāmatu. Informācija kopumā noderīga gan biznesā – pārklājas ar daudziem biznesa modeļiem, personāla vadības modeļiem un motivācijas pieejam. Ļoti noderīga bija starppersonu attiecību sistēma.Andrejs, Ukraina
Viss patika! Īpaši, dzīvu cilvēki apraksti un praktiskie uzdevumi. 2. kursā bija vairāk prakses ar modeļiem – dzīviem cilvēkiem, un tas bija iespaidīgi! Īpaši, kad viņi varēja apstiprināt vai atspēkot katru teikumu. Mums sakrita par 90%. Man bija ļoti sarežģīti sākt pielietot praksē, un tagad viss notiek. Ļoti noderīgs un interesants kurss. Lietderīgi un ar prieku pavadīju laiku. Paldies!

Žanna

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика