Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Irina Lando, mācību centra LANDO® vadītāja un iedvesmotāja, radošs un mērķtiecīgs cilvēks. Ļoti populāri ir ātrlasīšanas un atmiņas attīstīšanas kursi, ko piedāvā centrs. Pie tam šīs apmācību programmas ir pieprasītas ne tikai Latvijā. Kursi saskaņā ar Irinas Lando autormetodiku ir pieprasīti jau arī Maskavā, kas liecina par to kvalitātes augsto līmeni. Jo Maskava koncentrē pašu labāko un progresīvāko nu visas pasaules. Neskatoties uz tādiem panākumiem, Irina turpina strādāt pie jauniem darbības virzieniem.

 

Irina Lando, mācību centra Lando® vadītāja un iedvesmotāja, radošs un mērķtiecīgs cilvēks. Ļoti populāri ir ātrlasīšanas un atmiņas attīstīšanas kursi, ko piedāvā centrs. Pie kam šīs apmācību programmas ir pieprasītas ne tikai Latvijā. Kursi saskaņā ar Irinas Lando autormetodiku ir pieprasīti jau arī Maskavā, kas liecina par to kvalitātes augsto līmeni. Jo Maskava koncentrē pašu labāko un progresīvāko no visas pasaules. Neskatoties uz tādiem panākumiem, Irina turpina strādāt pie jauniem darbības virzieniem.


- Lūdzu, pastāstiet par saviem jaunākajiem radošajiem plāniem.

- Firmai Lando ir izveidojies mācību centra dzīvē kaut ko jau sasniegušiem cilvēkiem, kas cenšas attīstīt savu intelektuālo potenciālu, tēls. Tas, bez šaubām, ir ļoti pozitīvi. Bet, vērojot mūsu skolniekus, kuri lielākajā daļā gadījumu ir cilvēki, kas jau dzīvē un biznesā ir daudzko sasnieguši, es arvien vairāk pārliecinājos par to, cik ļoti viņiem visiem ir vajadzīga mājas siltuma, radinieku un tuvu cilvēku atbalsta sajūta. Tāpēc jau pirms diviem gadiem dzima treniņu programmas sievietēm, kuru aicinājums ir sargāt mājas siltumu un omulību, ideja. Taču uzreiz šo projektu neizdevās realizēt. Droši vien katrai idejai ir „jānobriest”, bet materializējas tā tad, kad ir izveidojušies optimāli apstākļi tās realizēšanai. Un, lūk, tagad viss ir gatavs, lai mācību centrā Lando atklātu pirmo apmācošo treniņu programmas, kuras nosaukums ir „Sievietes daiļrade”, ietvaros.

- Nedaudz negaidīti. Jūsu centram taču ir cits darbības virziens, intelektuālais…

- Jā, protams. Droši vien tāpēc es tik ilgi gāju līdz šīs idejas realizēšanai. Bet pārliecību man deva mans ceļojums šā gada septembrī uz Indiju. Sākotnēji mans mērķis bija iegūt papildu informāciju mūsu ātrlasīšanas kursiem. Apmācībās mēs izmantojam dažas tehnikas, kuras ir tuvas jogas tehnikām. Es gribēju dziļāk izprast, kā strādā īsti jogi, lai viņu pieredzi varētu pielietot praktiskā darbā. Mans ceļš veda uz īstu ašramu augstu kalnos, Indijas ziemeļos. Tas nebija viegls tūrisma brauciens. Tur es pavadīju aptuveni trīs nedēļas. Katru dienu mēs sešas stundas meditējām. Es, kad turp devos, pilnībā neapzinājos, cik būs grūti. Šim dziļajam darbam ir jābūt īpaši gatavam, augstākā līmenī – kā fiziskā, tā garīgā. Bet tomēr man izdevās visu iz
turēt.

Mums bija tikšanās ar tajā apvidū ļoti slavenu un godājamu jogu. Pie katra klātesošās viņš piegāja un pieskārās pirkstam. Es nekad dzīvē neko līdzīgu nebiju izjutusi. Bija tāda sajūta, it kā caur acīm redzētu visu visumu. Bija tik kolosāls enerģijas pacēlums, ka kļuva pat neomulīgi. Bet šī tikšanās, bez šaubām, šajā braucienā izrādījās galvenā.

Pēc atgriešanās dzīvē sākās brīnumainas izmaiņas, tajā skaitā saistītas arī ar jaunā projekta realizāciju. Tieši Indijā es vēlreiz pārliecinājos par to, cik svarīgi ir sargāt ģimenes pavardu un kas šim nolūkam vispirmām kārtām jādara sievietei. Mani interesēja arī vietējās taktīlās tehnikas, pieskārienu māksla. Es redzēju, kā uzvedas sieviete, kad mājās atgriežas viņas vīrs. Viņa novelk viņam sandales un veic pēdu masāžu. Kas tas ir? Sievietes pazemošana… Nu, ko jūs! Tā ir savas dzīvinošās sievišķās enerģijas nodošana nogurušam cilvēkam, tā ir viņa „atgriešanās” mājās pie mīlošiem cilvēkiem. Lūk, kad patiesi atnāk atslābināšanās un miers, lūk, kad cilvēks patiesi atjauno fiziskos un garīgos spēkus. No šīs mājas viņš nekur neaizies. Kāpēc meklēt kaut kur papildu enerģiju, ja paša māja ir ar to piepildīta, un mīļotā sieviete iekšēji mirdz. Lūk, par enerģētiskās mijiedarbības atjaunošanu ar tuviniekiem ar taktīlo tehniku palīdzību es domāju, kad pieņemu lēmumu par jaunu virzienu mūsu centra darbībā.

- Vai tā ir masāžas tehnika?

- Tajā skaitā. Bet mēs uz problēmu skatāmies daudz plašāk. Es daudz vēroju spēcīgas un veiksmīgas sievietes, kuras apmeklē mūsu kursus. Mēs visas cīnījāmies par līdztiesību ar vīriešiem, un mēs savu panācām. Bet kas tālāk? Daudziem virzība pa karjeras kāpnēm notiek uz ģimenes rēķina. Kad tu esi biznesā, gribot negribot nocietinies. Tādi ir tirgus un konkurences likumi. Vājiem un kautrīgiem neizlauzties. Un, ja tu esi tik pārliecināta, tad, vai pārnākot mājās, tu reizē ar lietišķo kostīmu vari nomest pie malas arī visas problēmas? Diez vai tas kādam pilnībā izdodas. Bet pie mums Latvijā sievietes ir tik skaistas, tik interesantas personības. Tāpēc ļoti ribas sniegt viņām iespēju atraisīt savu sievišķību, tajā pat laikā saglabājot karjeras sasniegumus.

Mūsu pirmais treniņš būs komplekss, kurā būs iekļautas dažādas metodikas, kas palīdzēs sievietei, kura nepārtraukti kaut kur steidzas, kaut ko vada, risina globālas problēmas, nomest lietišķas sievietes masku. Es bieži vaicāju vīriešiem: bet sievišķīga sieviete, kāda viņa, jūsuprāt, ir? Atbilde šķitīs nedaudz pārsteidzoša. Bieži atbild – lēna. Vīrietis arī pats nogurst no steigas un problēmu gūzmas. Mājās viņam nav vajadzīga „elektriskā slota”. Diemžēl siev
ietes to aizmirst un visu laiku skrien un skrien kaut ko darīt. Apstājieties, mīļās sievietes. Aizdomājieties par to, ko no jums gaida vīrieši, no kā viņi aiziet un uz ko tiecas. Pie mums Latvijā sievietes ir ļoti noslēgtas, nemīl izrādīt savu iekšējo pasauli. Man gribētos, lai mūsu gudrinieces un skaistules atplauktu kā rozes zieds un uzdāvinātu saviem mīļotajiem cilvēkiem – vīriešiem, bērniem, vecākiem, draugiem – enerģiju, kura viņās ir, bet ir paslēpta dziļi iekšienē.

- Pastāstiet sīkāk par jūsu pirmo treniņu.

- Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka sievišķības attīstības treniņu ir jāvada vīrietim. Ja tā būtu ļoti efektīga sieviete, tad daudzām uz treniņu atnākušajām varētu rasties diskomforta sajūta, bet, ja tieši otrādi, viņa nebūtu tik pārliecināta, tad rastos skepse: ko gan tu varēsi mums iemācīt? Tāpēc pie mums savu autortreniņu vadīs pieredzējis fitnesa un masāžas tehnoloģiju speciālists Aleksandrs Jermolajevs. Treniņa nosaukums ir „Avatara”. Tas ir jauns, bet jau pārbaudīts. Ir pateicīgi klienti, kas ir sasnieguši iespaidīgus rezultātus. Tagad Aleksandrs vadīs šo treniņu Lando centrā.

- Dosim vārdu pašam treniņa autoram Aleksandram Jermolajevam.

- Mūsu programma ir kompleksa un sabalansēta. Tās mērķis – dot sievietei maksimālu iespēju kļūt skaistai un pievilcīgai visās nozīmēs, pirmām kārtām – iemīlot sevi pašu. Šim nolūkam ir izstrādātas efektīvas metodikas darbam ar ķermeni, kas ir vērstas uz figūras korekciju vajadzīgajā virzienā un visīsākajos termiņos. Viss komplekss ir ieplānots tā, lai to varētu patstāvīgi izmantot mājas apstākļos. Bet tie nav tikai fiziski vingrinājumi. Treniņa laikā sievietes apgūst elpošanas un relaksācijas tehnikas. Mēs uzdāvināsim mūsu skolniecēm noslēpumus un instrumentus, ar kuru palīdzību viņas kļūs par īstām burvēm.

Treniņš ilgs trīs dienas (no piektdienas līdz svētdienai). Sākums – piektdienas vakarā. Pirmajā dienā mēs iepazīstinām ar darba ar apziņu tehnikām, noskaņojam klientes uz informācijas uztveršanu un palīdzam saprast, kas ir tas galvenais kavēklis, kas viņām traucē izskatīties tā, kā viņām gribētos. Tas ir, galvenais ir saprast problēmas iemeslu un pēc tam no tās atbrīvoties. Programmā ietilpst pašnoskaņošanās, autogēnā treniņa tehnikas, kompleksa informācija par veselīgu dzīvesveidu, tas ir, viss tas, kas var reāli palīdzēt kļūt jaunākai kā fiziskā, tā arī garīgā līmenī. Otrajā un trešajā dienā nodarbības notiek no 10.00 līdz 17.00.

Sestdiena ir veltīta tehnikām darbam ar ķermeni. Tās ir metodikas kā sev pašai, tā masāžas tehnoloģijas, kas ir pieejamas neprofesionālim un kuras bez bažām var izmantot mājās visu ģimenes locekļu tonusa un laba garastāvokļa uzturēšanai.

Trešā diena ir pati interesantākā. Tā jau ir pietuvināšanās darbam enerģiju līmenī, kas sniedz reālu organisma atjaunošanās efektu. Tas ir praksē pārbaudīts. Man ir atgriezeniskā saikne ar klientēm, kas ir apguvušas šo programmu. Ar visu atbildību varu teikt, ka tā sniedz tādas iespējas, par kurām sieviete sevī pat nenojauta. Visu laiku notiek spēcīga enerģētiskā potenciāla atvēršana.

- Irina, jūs teicāt, ka šis treniņš nebūs vienīgais.

- Tieši tā. Treniņš „Avatara” – tas ir tikai liela projekta sākums. Mēs plānojam pakāpeniski izveidot skolu sievietēm. Diemžēl cīņā par emancipāciju mēs esam pazaudējušas tik daudz ko vērtīgu sevī, ka tagad to ir jāmācās no jauna. Mani pašu jau sen interesē psiholoģijas novirziens, kas ir orientēts uz visa vispozitīvākā un visdabīgākā atsegšanu cilvēkā. Ir tik daudz treniņu, ar kuru palīdzību cenšas cilvēku nocietināt, iemācīt sasniegt mērķi, īpaši nerūpējoties par līdzekļiem. Pie kā tas var novest? Gala rezultātā tikai pie postažas. Bizness ir labs noteiktā etapā. Tas sniedz materiālās iespējas. Bet kad tās ir, rodas jautājums – kāpēc tas viss, kas būs tālāk? Un tad visnotaļ nopietni un ārēji veiksmīgi biznesmeņi vai biznesa lēdijas pēkšņi, apkārtējiem negaidīti aiziet no biznesa.

Nauda nesniedz laimi. Tā ir vajadzīga tikai tad, kad tās nav. Pēc tam nāk atklāsme, ka tā nevar būt pašmērķis. Un cilvēki sāk meklēt, meklēt sevi, meklēt izeju daiļradē, kādās citās dzīves izpausmēs. Viņi vienkārši nogurst no steigas un sacīkstēm, no nebeidzamiem stresiem. Lūk, tāpēc tik svarīgi ir radīt miera oāzi personīgajā mājā. Un tikai sievietes enerģija to ir aicināta darīt. Pasaule balstās uz šīs enerģijas. Bez tās ir tukšums un aukstums. Un patiesi ceru, ka mūsu sievietes atsauksies un sāks atjaunot pašas sevi un līdz ar to palīdzēs saviem tuvajiem. Jo ģimene – tā ir galvenā vērtība. Nekādi panākumi biznesā nespēj to aizstāt.

Žurnāls "Direktors", №11(33), 2007

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика