Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Jau vairāk kā desmit gadus Ātras iegaumēšanas skola LANDO® piedāvā attīstošas programmas pieaugušajiem un bērniem. LANDO® – ir licencēts mācību centrs, kam ir Izglītības ministrijas licence. Pie mums strādā tikai profesionāļi. Tāpēc, ka papildus mācības nav obligātas, LANDO® mācās tikai tie bērni, par kuriem vecāki domā. Investēšana izglītībā ir vienīgais, kas nepakļaujas krīzei, un tā nodrošina nākotni!

 

Jau vairāk kā desmit gadus Ātras iegaumēšanas skola LANDO® piedāvā attīstošas programmas pieaugušajiem un bērniem. LANDO® – ir licencēts mācību centrs, kam ir Izglītības ministrijas licence. Pie mums strādā tikai profesionāļi. Tāpēc, ka papildus mācības nav obligātas, LANDO® mācās tikai tie bērni, par kuriem vecāki domā. Investēšana izglītībā ir vienīgais, kas nepakļaujas krīzei, un tā nodrošina nākotni!

Katru vasaru LANDO® tiek organizētas vairākas mācību programmas dažāda vecuma bērniem. Mēs esam profesionāļi mācību sfērā. Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.

Kāpēc ātri jālasa? Bērns, kas lasa ātri, labāk apgūst informāciju un iegaumē to. Lēni lasot rodas daļējas uztveres efekts, kad cilvēks neuztver teksta galveno domu, bet putrojas detaļās. Tas rada sadrumstalotu domāšanu.
Lēna lasīšana lielā mēra ir līdzīga filmai, ko pastāvīgi pārtrauc reklāmas pauzes. Tādā veidā pasniedzot materiālu, nav iespējams koncentrēt uzmanību – cilvēks sāk novērst uzmanību un, kā sekas, pazaudē galveno domu.

Ātrlasīšana ļauj attīstīt uzmanības koncentrāciju, palielināt lasīšanas ātrumu, attīsta analizēšanas prasmi, prasmi izdalīt galveno, un, kas ir ļoti svarīgi, ātri domāt. Rezultātu jūs redzēsiet uzreiz pēc pirmās nodarbības. Bet pēc trešās nodarbības jūsu bērns jūs sāks pārsteigt. Lēnas lasīšanas gadījumā skolēniem rodas problēmas ar matemātiku. Bērns nevar risināt uzdevumus. Kamēr viņš lasa trešo nosacījumu rindiņu, viņš jau ir aizmirsis par pirmajām divām… Tāpēc jālasa ātrāk. Tieši ātras lasīšanas laikā uzmanība pieaug. Neticat? Pamēģiniet paši pa zilbēm divas lappuses no nepazīstamas grāmatas, un pēc tam atstāstīt to. Nekas nesanāks! Smadzenes nevar noturēt informāciju tādos mazos blokos. Jūs zaudēsiet interesi un sāksiet domāt citas domas. Jūsu uzmanība tiek novērsta.

Iztēlojieties, ja jūsu priekšā ir puzzle daļas, bet jūs neredzat kopējo attēlu, kas jums ir jāsavāc. Bet jums saka, ka jūs vienkārši slinkojat. Tieši tā jūtas bērns, kas nelasa pietiekami ātri.


Par laimi bērnam brīvdienu laikā var palīdzēt. Ja vecāki ir ieinteresēti savu bērnu attīstībā, mēs noteikti redzēsim šos bērnus mūsu mācību programmās.

Mēs gaidām stiprus un talantīgus bērnus, jo nodarbojamies ar tādu
briljantu “slīpēšanu”. Vasaras brīvdienās LANDO® piedāvā programmas:

• Bērnu ātrlasīšana (programma veidota kā burvju skola)

• Zīmēšana no “nulles” 2 dienas (vairāk kā 40 darbi, nodrošina ar materiāliem uz vietas)

• Ātra iegaumēšana (kā iegaumēt dzejoļus, svešvārdus ar tulkojumu utt.

• Matemātika (pa klasēm)

• Sagatavošana skolai

• Nodarbības 1. klasei un 2. klasei

LANDO® uz zinātniskiem pamatiem strādā zvaigznes! Mēs esam izdevuši 16 grāmatas. Skolas LANDO® grāmatu sērija – “Viena klase vienā dienā”® palīdz skolēniem ātri un viegli apgūt skolas programmas pamatus un sagatavoties 3., 6., 9. un 12. klases eksāmeniem.

Mēs aicinām vecākus dod iespēju savam bērnam. Līdz pusaudžu vecumam izveidojas visi izziņas procesi, un šo bagāžu bērns izmantos visu dzīvi.
Ņemot vērā pasniegšanas īpatnības un autormetodika LANDO® mācību programmām ir noturīgs rezultāts. Visas nodarbības notiek ļoti jautri uz mūsu pasniedzēju enerģētikas rēķina un lieliska programmu noformējuma.
Mājas lapā WWW.LANDO.LV jūs varat paskatīties videorullīšus par to, kā notiek pieaugušo un bērnu mācību programmas.

Jūs nekad neesat redzējuši tik jautru mācīšanos, kas dod konkrētu rezultātu.


Lando® – Ātras iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
RAKSTĪT VĒSTULI

WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā.

Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - par vienu dienu"® - Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā.

NOFORMĒT PIETEIKUMU

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика