Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Universitātes gados man, tāpat kā jebkuram normālam studentam, divreiz gadā patīkamas laika pavadīšanas vietā nācās tērēt spēkus un bezgala dārgo laiku, lai sagatavotos sesijai. Bezmiega naktis, studējot pārgudrus traktātus, un bezgalīgas zubrīšanas stundas nevaru aizmirst vēl šobaltdien.

 

Smadzenes – vislabākais dators. Radi sev upgrate!

Universitātes gados man, tāpat kā jebkuram normālam studentam, divreiz gadā patīkamas laika pavadīšanas vietā nācās tērēt spēkus un bezgala dārgo laiku, lai sagatavotos sesijai. Bezmiega naktis, studējot pārgudrus traktātus, un bezgalīgas zubrīšanas stundas nevaru aizmirst vēl šobaltdien.

Taču, būtu es savulaik apguvusi dažus nebūt ne sarežģītus informācijas efektīvas iegaumēšanas paņēmienus vai iepazinusies ar ātrlasīšanas (ātrās lasīšanas) tehniku, gatavošanās jebkādai zināšanu pārbaudei vairāk atgādinātu aizraujošu rotaļu!
LANDO Ātrās iegaumēšanas skolā katram no mums dod unikālu iespēju padarīt mācību procesu nesalīdzināmi interesantāku!

Mūsu galvā ietilpst neiedomājams daudzums zināšanu, taču parasti mēs neprotam izmantot savu smadzeņu resursu un produktīvi likt lietā savas spējas iegaumēt un reproducēt nepieciešamo informāciju.

Svešvalodas vārdu ātrās iegaumēšanas treningā jums iemācīs dažādas metodikas, kā apgūt un reproducēt jebkurus datus: sākot ar vārdiem un uzvārdiem un beidzot ar simtiem vārdu svešā valodā kopā ar tulkojumu. Jūs taču piekritīsit, ka prast pāris minūtēs iemācīties ap 150 vārdus, turklāt vēl kopā ar tulkojumu – šādas iemaņas nebūt nav liekas.

Ja runājam par lasīšanu (ātru lasīšanu), tad nav jēgas mierināt sevi ar domu, ka jūs lasāt ar pieauguša cilvēka cienīgu ātrumu. Jums par kaunu jāsaka, ka jebkura pusaudža vai viņa vecāku lasīšanas temps ir gluži tāds pats kā... astotās klases skolniekam.

Šo trūkumu lieliski labos ātrlasīšanas kursi, kurus piedāvā LANDO Skolā. Unikāls kurss, kas izstrādāts kopīgi ar Sanktpēterburgas vadošajiem institūtiem, dod varenu rezultātu jau pēc pirmajām nodarbību minūtēm. Bet jau pēc divām treniņu dienām jebkurš foliants ies uz “urā!” – pāris stundās. Šās prasmes noslēpums meklējams tajā apstāklī, ka nodarbību laikā jums tiek dots vesels vingrinājumu komplekss, pateicoties kuriem nostiprinās acu muskuļi un tā rezultātā paplašinās redzes fokuss. Tagad jūs lasāt nevis atsevišķus vārdus, bet gan veselas rindkopas un teksta blokus. Pāris vieglas acu fiksācijas uz tekstu – un viss, lappuse ir cauri.

 
Vispārsteidzošākā sajūta, kādu es pārdzīvoju nodarbību laikā, - dusmas, aizkaitinājums. Tieši tādu reakciju man izsauca lappušu pāršķiršana. Jūsu lasīšanas ātrums pielīdzinās domāšanas ātrumam, bet pāršķirt lappusi – tas ir tik neciešami ilgi! Pa to laiku varētu izlasīt veselu nodaļu!

Ja ir apgūtas ātras iegaumēšanas un ātrlasīšanas (ātrās lasīšanas) iemaņas, bez grūtībām var apgūt svešvalodas, pabeigt jebkurus kursus, izlasīt kaut vai visu bibliotēku, rekordlaikā sagatavoties visgrūtākajiem eksāmeniem.
Jā, par eksāmeniem. Prast turēt sevi rokās, pareizi sagatavoties, nemulst visatbildīgākajā brīdī – tās visas skolnieku vidū diemžēl ir reti sastopamas prasmes.

Parasta aina: velkam biļeti, ceļgali trīc, galvā – tīrā biezputra, acu priekšā mirgo krāsaini apļi. Mēs sēžamies solā, ar satrauktu sirdi velkam ārā sīksīkiem burtiņiem uzmargotu špikeri un, trīcot pie vismazākā troksnīša, drudžaini norakstām veselus paragrāfus. Rezultātā – galvā pilnīgs tukšums, bet ieskaišu grāmatiņā ierakstītā balle tik tikko var tikt uzskatīta par labu.

Speciāli pusaudžiem radītais saistošais trenings “Es lieku eksāmenus!” rāda, kā ir iespējams ātri un efektīvi izpildīt jebkuru kontroldarbu. Bez tam te māca arī gluži apbrīnojamu pašprezentēšanās tehniku. Spēja turēt sevi rokās, kontrolēt savas emocijas un koncentrēties – tas ir neaizvietojams palīgs, izpildot jebkuru testu. Turklāt pieredzējuši pedagogi un psihologi pusaudžiem atklāj arī mazus noslēpumus. Piemēram, kā pozitīvi noskaņot pasniedzēju jau pirmajās atbildes minūtēs. Ja profesors redz, ka esat pārliecināts par sevi un demonstrējat labas zināšanas, tad arī atzīme būs pelnīti augsta. Bet cik daudz “caurkritienu” ir jāieraksta kautrības rēķinā – turklāt ne vien sabojātu atestātu, bet arī lauztu siržu. Toties, zinot dažus psiholoģiskus paņēmienus, var justies pārliecināti ne vien eksāmenā, bet arī citās situācijās, kas prasa savaldīšanos un izturētību!

Šis pusaudžu trenings ir neparasts ar to, ka tā ir kvintesence no trim dažādām nodarbībām ātrā iegaumēšanā. Tas ir, burtiski pāris dienās jums ir iespēja iemācīties iegaumēt valstis un galvaspilsētas, shēmas, formulas un grafikus. Atsevišķa nodarbība ir veltīta vārdu svešā valodā iegaumēšanai kopā ar tulkojumu, turklāt jums nebūs nekādas starpības, kādu valodu mācīties vai pilnveidot zināšanas tajā.

Šās nodarbības jauniešiem ne vien parādīs, kā viegli un ātri likt eksāmenus un jebkurā dzīves izvirzītā pārbaudē gūt lieliskus rezultātus, bet arī iemācīs izvirzīt mērķi, censties pēc tā, soļot pa dzīvi ar augsti paceltu galvu! Nešaubīgi zināt, ko tu vēlies no dzīves, būt pārliecinātam par saviem spēkiem, izvirzīt sev konkrētus uzdevumus un godam atrisināt tos – tas ir simtprocentīgi garantēts ceļš uz panākumiem!

Jā, par garlaicīgām stundām skolā, par stundām, kur nav ne smakas no radošas pieejas, tādām, kurās ir bezgalīgi jāgarlaikojas, LANDO Skolā var droši aizmirst! Te jūs sagaida neparasti saistošas nodarbības, te jūs apgūsit iemaņas darbam kolektīvā, pastrādāsit pie neparastiem un interesantiem uzdevumiem, kuri palīdzēs jums atklāt savu potenciālu. Pat sienas kabinetos te ir nokrāsotas dažādās krāsās, lai ikviens justos ērti un omulīgi.

Gan pusaudži, gan pieaugušie LANDO Ātrās iegaumēšanas skolā iegūst ļoti daudz gluži vai fantastisku iemaņu, un pats interesantākais ir tas, ka šīs iemaņas tūlīt pat tiek liktas lietā praksē, tās padara mūsu dzīvi piesātinātu un daudzpusīgu. Šīs unikālas spējas mums paver durvis uz pārsteidzošo zināšanu pasauli. Bet, kā zināms, kuram pieder informācija – tam pieder pasaule.
LANDO Ātrās iegaumēšanas skola piedāvā vairāk nekā trīsdesmit visdažādākās programmas. Tās sienās mācās un attīstās kā trīsgadīgi sīkaliņas, tā arī septiņdesmitgadīgi nopelniem bagāti pedagogi. Un tieši šeit kā dūmi izgaist stereotips par to, ka vecākajai paaudzei esot grūti apgūt zināšanas un ka divus gadus vecu mazuļu “agrīnā audzināšana” esot kaitīga. Mūsu pašu rokās ir – pilnveidot sevi un izaudzināt apdāvinātus, pat ģeniālus bērnus!Lando® – Ātras iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
RAKSTĪT VĒSTULI

WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā.

Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - par vienu dienu"® - Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā.

NOFORMĒT PIETEIKUMU

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика