Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

07
Mai 2018

Ninso un fenotipoloģija Latvijā Mācību centrā Lando. Naudas ausis. Atsauksmes

Ninso un fenotipoloģija Latvijā Mācību centrā Lando. Naudas ausis. AtsauksmesNinso un fenotipoloģija Latvijā Mācību centrā Lando. Naudas ausis. Atsauksmes par kursu “Ātra lasīšana pēc sejas”. Trenere PhD Irina Lando. Uz kursu pie Irinas Lando atnācu pēc kolēģu rekomendācijas, kuri agrāk pie viņas apmeklēja tādas nodarbības. Patika kafija, cepumi, kopējā atmosfēra treniņa laikā. Man bija ļoti piemērots izglītošanas stils, diskusiju iespēja un reālas dzīves piemēri. Pazīstamu cilvēku seju piemēri, kuru uzvedība ir visu acu priekšā (nav nepieciešamības aplūkot nepazīstamu cilvēku sejas un mēģināt iegaumēt konkrētas rakstura iezīmes). Man tas ir ļoti svarīgi, tāpēc ka bija viegli visu iegaumēt. Piedāvāju nepazīstamu cilvēku sejas nomainīt ar tām, kuras visi zina, jo pēc viņu sejām vieglāk saprast rakstura iezīmes. Prezentācijas materiāla kvalitāte: gribētu konkrētai fotogrāfijai pierakstīt tekstu, par kādu īpašību ir runa. Paldies par grāmatām, kuras izdalīja – teicams materiāls.

Broņislavs S.

Lasīt tālāk...
18
Apr 2018

Atsauksmes par meistarkursu “Ninso un fenotipoloģija, 2. līmenis”, trenere PhD Irina Lando

Atsauksmes par meistarkursu “Ninso un fenotipoloģija, 2. līmenis”, trenere PhD Irina LandoAtsauksmes par meistarkursu “Ninso. Fenotipoloģija. Ātra lasīšana pēc sejas” Mācību centrā Lando. Trenere PhD Irina Lando. Meistarkursa 2. līmenis tikai tiem, kas apmeklēja nodarbības pirmā līmeņa programmas “Naudas ausis” Mācību centrā Lando.
1. kursā izglītojos 7 nodarbībās pirmdienās. Man ir ērti pakāpeniski apgūt zināšanas. 2. kursā baidījos, ka nevarēšu apgūt tādu lielu zināšanu apjomu izejamās dienās. Izrādījās, ka velti baidījos. Neraugoties uz lielo informācijas apjomu, Irina Lando visu pasniedz ļoti pieejamā formā ar piemēriem. Ļoti interesanti. Irina, liels paldies par kursu. Jūs esat vislabākā. Visiem iesaku. Aprakstam var papildināt ar nedaudz vairāk cilvēkiem un vēlams – dažādiem tipiem. Mums bija 6 modeļi, gribētu vēl vairāk.

Larisa

Lasīt tālāk...
12
Mar 2018

Ninso un Fenotipoloģija pirmdienās Mācību centrā Lando Rīgā. Atsauksmes

Ninso un Fenotipoloģija pirmdienās Mācību centrā Lando Rīgā. AtsauksmesNinso un Fenotipoloģija pirmdienās Mācību centrā Lando Rīgā. Atsauksmes. Par kursu uzzināju no paziņām, kuri izglītojās pie Irinas. Iegūtās zināšanas ir ļoti noderīgas gan biznesā, gan arī izmantošanai sadzīvē. Patika prezentācija un izdales materiāli intelekta karšu veidā – ļoti ērti izmantošanai. Vispārējā informācijas pasniegšana. Zināšanu pielietošana praksē. Dalībnieku analīze. Paldies par grāmatām.

Jeļena Veselova

Lasīt tālāk...

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика