Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Ātrlasīšana (ātrā lasīšana).
Pār mūsu nelaimīgajām galvām gāžas gigantiska jaunumu straume. Televīzija, radio, grāmatas, lekcijas universitātē un vēl daudz daudz kas cits seko mums pa pēdām, bagātinot mūsu smadzenes ar aizvien jaunām ziņām.


 

Nevar nopirkt laiku. Bet ātrumu gan var - Ātrlasīšana (ātrā lasīšana).

Ātrlasīšana (ātrā lasīšana).
Pār mūsu nelaimīgajām galvām gāžas gigantiska jaunumu straume. Televīzija, radio, grāmatas, lekcijas universitātē un vēl daudz daudz kas cits seko mums pa pēdām, bagātinot mūsu smadzenes ar aizvien jaunām ziņām.

Lai tiktu līdzi tādam ātrgaitas dzīves tempam, mums ir jākāpina pašiem savs ritms. Tā ir viena no svarīgākajām veiksmes un sekmju ķīlām. Nereti laba atzīme stundā, biznesa attīstība vai iekārtošanās augsti apmaksātā darbā ir atkarīga no tā, cik ātri mēs pārslēdzamies jaunas informācijas saņemšanai, cik laika mums prasa apmācības process un cik veikli mēs manipulējam ar datiem, kādi ir iegūluši mūsu atmiņā. Lai tā būtu, mūsu galvai informācija ir jāsagremo ai-ai, cik ātri! Tāpēc, ka no mūsu domāšanas ātruma ir atkarīgs arī tas, cik ātri mūsu smadzenes apstrādās informāciju.

Taču attīstīt tādu ātrumu var jebkurš, kurš to vēlas. Turklāt pāris dienu laikā. Un jāsāk ir no visvienkāršākā – no lasīšanas. Tieši šīs mums ierastās iemaņas ātrums ir izšķirošais, kad runa ir par domāšanas procesa ātrumu.

Pamēģiniet pārskriet acīm pār desmitiem teksta lappušu. Tas aizņems tikai pāris minūtes. Bet tagad aizveriet grāmatu un pastāstiet: ko jaunu jūs esat uzzinājuši no tikko izlasītā? Labākajā gadījumā jūs atcerēsities darba virsrakstu, sliktākajā – tikai paraustīsit plecus. Par lasīšanu tādu teksta informācijas “aprīšanu” varētu nosaukt tikai ar lielām pielaidēm.

Taču, apgūstot konkrētas metodikas, turklāt vēl pieredzes bagāta pasniedzēja iejutīgā vadībā, jau pēc pāris stundām jūs lasīšanas ātrumā sasniedzat pārsteidzoši augstus rezultātus. Pie kam izlasītā informācija nekur nepazūd, tā cieši iegulst ilglaicīgajā atmiņā. Līdz ar lasīšanas procesa paātrināšanos paātrinās arī jaunu datu uztveres ātrums. Noriskējiet 20 sekundēs izlasīt vienu teksta lappusi – un smadzenes sāks čīkstēt kā veci rati. Taču ja jūs nepametīsit vingrināšanos un stingri ticēsit, ka viss izdosies – jūsu smadzenēm iepatiksies strādāt ātri. Tās sekmīgi tiks līdzi acīm, apgūs informāciju un, kas ir pats
patīkamākais, viegli sameklēs to jums visvajadzīgākajā brīdī.

 Bet noslēpums ir ļoti vienkāršs. Speciālu vingrinājumu rezultātā nostiprinās konkrēti acu muskuļi, kuri paplašina redzes fokusu. Un katrs, kurš ir ticis galā ar speciālu vingrinājumu kompleksu, spēj redzēt ne vien zilbi un pat ne vārdu kopumā, bet gan veselas rindkopas! Tāds trenings – tas ir Sanktpēterburgas Behtereva galvas smadzeņu institūta zinātnieku daudzu gadu izstrādņu rezultāts.

Piebildīsim, ka ātrlasīšanas (ātrās lasīšanas) nodarbības ir izgājušas nopietnu adaptāciju arī pie mums, Latvijā. Tagad katrs var apgūt šīs unikālas iema
ņas LANDO Ātrās iegaumēšanas skolā. Tā ir nopietna smadzeņu ofensīva! Pāris stundu laikā kardināli izmainās apziņa un attieksme pret mācībām. Nodarbības turpinās sešas dienas, bet gandarījumu par rezultātu to dalībnieki izjūt jau gandrīz uzreiz. Kad šaubu un gausuma vietā nāk pirmajā mirklī tīri vai nereāls ātrums, izziņas alkas un pārliecība par panākumiem – atnāk salda un neatkārtojama sajūta: “Es varu!”

LANDO Skolas pasniegšanas metodes galvenā atšķirība no Krievijas metodikas ir unikālas iemaņas izstrādāšana – neizrunāt izlasītos vārdus “pie sevis”. Varētu likties, ka sakost žokļus un apgūt informāciju tikai ar acīm vien – tas ir neiespējami! Jā, tas patiesi nebūt nav vienkārši, taču, skatoties filmu, mēs taču neatkārtojam skaļi visus sižetus un kadrus, kuri acumirklī aizlido mūsu priekšā uz ekrāna? Gluži tāpat ir arī ar lasīšanu. Nevajag atkārtot informāciju, liekot lietā balss saites, lai tā nonāktu līdz smadzenēm un iegultu tur. Smadzenēm pilnīgi pietiek vizuāli fiksēt vielu.

Jā, par ātrlasīšanu. Īsā laikā lasīšanas ātrums trīskāršojas, tātad krasi paaugstinās arī uztveres ātrums. Bez tam, šī ir iespēja iemācīties acumirklī “uzķert” vielas būtību, uzmetot teksta lappusei vien īsu skatienu.
Jums taču būs jāpiekrīt, ka šāda prasme dod iespēju, netērējot spēkus, uzzināt daudz jauna, “pārlāpstot” grāmatu kaudzes un ietaupīt visvērtīgāko – jūsu laiku.Lando® – Ātras iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)

tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
RAKSTĪT VĒSTULI

WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā.

Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - par vienu dienu"® - Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā.

NOFORMĒT PIETEIKUMUJaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика