Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Ninso un Fenotipoloģija pirmdienās Mācību centrā Lando Rīgā. AtsauksmesNinso un Fenotipoloģija pirmdienās Mācību centrā Lando Rīgā. Atsauksmes. Par kursu uzzināju no paziņām, kuri izglītojās pie Irinas. Iegūtās zināšanas ir ļoti noderīgas gan biznesā, gan arī izmantošanai sadzīvē. Patika prezentācija un izdales materiāli intelekta karšu veidā – ļoti ērti izmantošanai. Vispārējā informācijas pasniegšana. Zināšanu pielietošana praksē. Dalībnieku analīze. Paldies par grāmatām.

Jeļena Veselova

Paldies, ka nāca mums pretī, un organizēja nodarbības reizi nedēļā. Tāds formāts man ir ērtāks. Ātras lasīšanas pēc sejas kursā “Naudas ausis”™ patika kopējā struktūra. Vispārējā informācija un tās pielietošana dzīvē. Paldies par lieliskajiem izdales materiāliem. Gribētu praksei pasaukt cilvēkus no malas, nevis no grupas, tāpēc ka ir jau aptuveni skaidrs, kas ir kas. Atnākšu uz 2. kursu, lai aprakstītu cilvēkus no malas.

Ar nepacietību gaidīju pirmdienas. Ļoti interesanti sagatavots un sastādīts Ātras lasīšanas pēc sejas kurss “Naudas ausis”™. Irina minēja daudzus dzīves piemērus. Labi atlasītas sejas treniņam – informāciju var pārbaudīt pēc dažāda vecuma vīriešiem un sievietēm. Var papildināt ar praktiskajām nodarbībām, līdztekus meklēšanai pēc apraksta un visu grupas dalībnieku aprakstīšanai. Papildus aprakstīt cilvēku, kuru grupā visi zina vai pēc fotogrāfijas. Kā es saprotu, darīsim to Ninso 2. kursā. Es atnākšu!

Paldies Irina par ļoti izvērsto materiālu, kas ir interesanti un pieejami pasniegts. Daudz piemēru no biznesa un citām nozarēm. Viss, ko nezināju par sevi, bet nojautu, apstiprinājās konkrētās sejas daļās. Biežāk gribētu aprakstīt cilvēkus no sākuma un līdz beigām. Plānoju apmeklēt Ātras lasīšanas pēc sejas 2. kursu, lai pilnveidotu iegūtās iemaņas. Paldies par uzdāvināto grāmatu un teicamajiem izdales materiāli – ļoti ērti lietot.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика