Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Lasīt cilvēku kā grāmatu. Izglītojam Mācību centrā LandoKatram cilvēkam ir ģenētiska nosliece uz noteiktā darbībām un uzvedības maniere. Vai cilvēks uzvedīsies kā plēsoņa vai kā upuris, ir rakstīts viņa sejā. Šī uzvedības īpatnība izpaudīsies tikai stresa situācijā. Būtu noderīgi to izlasīt uzreiz.
Turklāt vide stipri ietekmē raksturu. To arī var izlasīt sejā – katra bieži pārdzīvota emocija atstāj savu nospiedumu. Ne velti saka, ka cilvēkam vecumā ir tāda seja, kādu viņš ir pelnījis.

VIP tehnoloģijas
Kurss patiešām nav priekš visiem. Tās ir īpašas tehnoloģijas, kas ir nepieciešamas tiem, kas palīdz sekmīgi izveidot saikni. Kurss notiek piektdien vakarā, sestdien un svētdien.

Praktiskais pielietojums
Bieži jautā: “Nu atnākšu es uz kursu, izlasīšu, kas mana priekšnieka sejā rakstīts, un izmainīt viņu es taču nevaru”. Pilnīgi skaidrs. Bet jūs varat noteikt, ko ar jūsu priekšnieku kategoriski nedrīkst darīt. Un kā runāt, lai viņš dzirdētu jūsu priekšlikumus. Karjeru veido tas, kas strādā savam tiešajam priekšniekam.
Paskaidrot sīki vai detalizēti? Vārds “aptuveni” ir saprotams vai rada noraidījumu? Runāt skaidri, asi, par lietu vai plūdeni, maigi, ar detaļām un skaistiem aprakstiem? Lai izveidotu efektīvu komunikāciju jums būs nepieciešamas ne vairāk par piecām minūtēm.

Lēmumu pieņemšana un pārdošanas
Lēmumu pieņemšanas stils ļoti palīdz darbā ar klientiem. Ir cilvēki, kas sākumā dara, un pēc tam domā. Ja jūs sejā redzat raksturīgas iezīmes, tad tādus cilvēkus var pārliecināt tikai izmantot deficīta principu. Tev patiešām vajag? Mums ir divi pēdējie paraugi noliktavā.
Ir tādi, kas sākuma labi padomā, un tikai pēc tam pieņems lēmumus. Attiecībā uz viņiem nedarbosies paņēmiens: “Ak, pēdējā biļete uz Milānu! Izbraukšana pēc trīs stundām. Droši, uz priekšu!” Viņiem jāsaskaidro mierīgi, atbildot uz visiem jautājumiem. Citādi cilvēks smaidīs, mās ar galvu, bet paliks pie sava viedokļa.
Un trešais tips – padomā, bet neizdara. Vienkārši netērējiet ar viņu laiku. Pat ja pierunāsiet, paši izrādīsieties vainīgi – tādam cilvēkam nav savas taisnības izjūtas, un pat pieņemot lēmumu, viņš to nevarēs aizstāvēt pat mājinieku priekšā.

Ģimenes dzīvē
Dāmas bieži sākumā apprecas, un pēc tam sāk pāraudzināt savu otro pusīti. Vienkāršāk jau sākotnēji saprast, ko tev var dot cilvēks, un ko no viņa vienkārši nevajag gaidīt.
Cik bieži no maigiem romantiskiem zēniem mēģina izaudzināt ašus sportistus. Un gala rezultātā sanāk mūžīgi otrais – nav spēka cīnīties.
Vai arī cilvēku ar nosliecēm uz izsmalcinātību mākslas akadēmijas vietā sūta studēt par inženieri. Nu un kāpēc jums slikts inženieris laba dizainera vai stilista vietā?

Spēcīgas sievietes
Pati biežākā spēcīgu sieviešu kļūda ir tā, ka viņas sāk meklēt vīrieti, kas būs vēl stiprāks par viņām. Nevajag taču vīrietim-karavīram, kas biznesa laukā pa dienu pietiekami “vicināja zobenu” un uzvarēja pretinieku konkurences cīņā, sievieti-tanku mājās. Tādam vīrietim cīņas pietiek arī darbā.
Tas pats attiecas uz valdonīga rakstura cilvēkiem. Divi valdonīgi cilvēki nevarēs sadzīvot kopā. Un to taču var izlasīt sejā jau pirmajā iepazīšanās reizē.

Bezmaksas nodarbības
Pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja apmeklēt bezmaksas nodarbības. Lai iepazītos ar metodiku.

 

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика