Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

 

Kā atrast otru pusīti: lasām pēc sejas Mācību centrā LANDO®Atceraties anekdoti par ezīti, kurš sajauca draudzeni ar kaktusu? Laikam katrs dotu priekšroku izvairīšanās no kļūdām un vilšanās otrās pusītes meklējumos. Pirmajā tikšanās reizē un sākotnējā attiecību posmā katrs no mums mēģina radīt iespaidu un izskatīties pēc iespējas labāk. Problēmas rodas vēlāk, kad vairs negribas pielikt tik daudz pūļu, lai apburtu otru pusīti.

Iztēlojieties, ka jūs varētu pirmajās iepazīšanās trīs-piecās minūtēs noteikt cilvēka rakstura īpatnības un iespējamās viņa uzvedības līnijas mierīgā un stresa situācijās.

Liekas neticami, bet tāds instruments eksistē. Kurss “Ātra lasīšana pēc sejas. Ninso”™ vai, kā to sauc mūsu studenti, “Naudas ausis”™ ļauj nolasīt cilvēku kā atvērtu grāmatu.

Kursa pamatā ir anatomija, fizioloģija, psihofizioloģija un psiholoģija. Kā jūs zināt, piemēram, nepareizs sakodiens ietekmē žokļa stāvokli, atbilstoši, stāju un to, kā galvas smadzenes uztver signālus.

Mūsu reakcija uz apkārtējo pasauli ir tāda pati, kā mēs uztveram šo pasauli. Ja mēs uztveram, ka pasaule ir iespēja, tad arī atdeve būs tāda pati – pozitīva, ar tādu cilvēku būs patīkami un komfortabli. Un, ja cilvēks uztver pasauli kā briesmas, tad arī atdeve būs tāda pati.

Iztēlojieties, ka jums sāk sāpēt zobs, un jums jāvada svarīgas pārrunas, kurs jūs nevarat atcelt, teiksim, partneris ir ielidojis Rīgā tikai uz piecām stundām. Jūs centīsieties turēt sevi rokās, uzvesties pieklājīgi, bet zobu sāpes novērsīs uzmanību un kaitinās. Vai jūs ilgi spēsiet sevi kontrolēt?

Un tagad iztēlojieties, kā pasauli uztvers cilvēks, kas pastāvīgi izjūt zobu sāpēm līdzīgas sajūtas.

Līdztekus ģenētiski ieliktiem datiem, kas atspoguļojas sejā, visas emocijas, ko mēs izjūtam visbiežāk, arī atstāj savas pēdas. Lai izlasītu šīs iezīmes būs vajadzīgas divas-trīs minūtes.

Tas ir instruments, kas ļauj precīzi un ātri noteikt cilvēka uzvedības raksturīgās līnijas.

Latvijā cilvēkiem ir ļoti svarīgi, lai tiktu ievērota pieklājība un viss tiktu “pasniegts skaistā iepakojumā“. Tieši tāpēc daudzi bija šokēti, kad krīzes laikā paziņas pēkšņi sāka izpausties pilnīgi no negaidītas puses.

Ja mēs uzreiz noteiktu, kā cilvēks uzvedīsies mierīgā situācija, un kā izpaudīs sevi spēcīga stresa gadījumā, izdotos izvairīties no daudziem pārsteigumiem,.

Tas, protams, ir tikai piemērs. Un, ja jūs varēsiet nolasīt pēc cilvēka sejas, vai viņam var uzbrukt ar vārdiem vai nevar, tad jums būs vienkāršāk ar viņu vienoties.

Personīgajā dzīvē Ātra lasīšana pēc sejas. Ninso™ ļauj izvairīties no daudzām vilšanās. Pārvaldot lasīšanas pēc sejas iemaņas, jūs uzreiz varēsiet noteikt, ko gaidīt no otrās pusītes, un ko tieši šis cilvēks jums nevarēs dot. Tādējādi, piemēram, prasme akumulēt naudas plūsmas un rīkoties ar finansēm iezīmējas sejā pietiekami spilgti. Ir cilvēki, kas nesaprot, kad viņiem vienkārši piedāvā naudu. Tādējādi, piemēram, daudzi talantīgi zinātnieki pirmajā vietā liek ideju. Un, ja jūs tādu cilvēku mēģināsiet piespiest vienkārši nopelnīt, viņš jūs nesapratīs. Viņam noteikti jāpiedāvā lielu ideju, kas dos arī pārticību. Neticat? Pamēģiniet piedāvāt augstskolas profesoram pastrādāt ārzemēs par aukli ģimenē ar algu pieci tūkstoši eiro mēnesī.

Visbiežākā spēcīgu sieviešu kļūda, ka viņas sāk meklēt par sevi vēl stiprāku vīrieti. Un tāds pāris varēs sadzīvot kopā tika tajā gadījumā, ja viens no viņiem pastāvīgi būs izbraucienos. Pretējā gadījumā, mājās tiks sasisti visi trauki.

Otrās pusītes meklējumos svarīgi saprast, ka pārim jāsakrīt pēc temperamenta.

Bieži saka, ka cilvēkus kā sugu neviens neradīja. Tā tas ir. Aizejiet uz finanšu inspekciju, uz pastu vai ieejiet skolotāju istabā, un jūs ievērosiet, ka lielākā daļa darbinieku būs līdzīgi viens otram.

Vecākiem būs noderīgi noteikt, kādā virzienā labāk attīstīt bērnu, kur ir viņa potenciāls.

Pierakstīties uz bezmaksas nodarbību Jūs varat pa tālr. 67273009, 29433553 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Visas nodarbības notiek licencētā Mācību centrā Lando adresē: A. Čaka iela 83/85.

 

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика