Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Atklāti runājot, angļu valodas neprasme var kļūt par pamatīgu šķērsli turpmākajai karjerai. Esmu arī pati to izjutusi. To, ka angļu valodas apguve ir nepieciešama, saskāros tikai pēc mana otrā bērna piedzimšanas. Tajā laikā strādāju par mārketinga direktori „Aizkraukles bankā”. Pēc meitiņas piedzimšanas atklājās, ka nevarēšu atgriezties iepriekšējā darba vietā. Kaut kas bija jādara. Angļu valoda „zaļknābjiem”

 

Angļu valoda „zaļknābjiem”

Atklāti runājot, angļu valodas neprasme var kļūt par pamatīgu šķērsli turpmākajai karjerai. Esmu arī pati to izjutusi. To, ka angļu valodas apguve ir nepieciešama, saskāros tikai pēc mana otrā bērna piedzimšanas. Tajā laikā strādāju par mārketinga direktori „Aizkraukles bankā”. Pēc meitiņas piedzimšanas atklājās, ka nevarēšu atgriezties iepriekšējā darba vietā. Kaut kas bija jādara.


Un tad man piezvanīja no darbā iekārtošanas kompānijas un paziņoja, ka „Rietumu banka” meklē mārketinga direktoru. Tas bija tieši laikā! Taču, izejot atestāciju personāla atlases aģentūrā, uzzināju interesantu jaunumu. Pēdējā atestācijas posmā bija pārrunas ar Maiklu Borku. Tā kā viņš runāja vienīgi angļu valodā, mani gaidīja pārbaudījums – pārrunām vajadzēja norisināties biznesa – angļu valodā. Taču es tikko biju sākusi mācīties valodu. Līdz “iks” stundai bija atlikušas trīs nedēļas. Tad es arī izlēmu. Ja viss, ko tu dari, patiešām ir pa īstam, tad esi spējīgs to paveikt. Man bija nepieciešams pasniedzējs, kurš varētu palīdzēt, taču pēc tam, kad paskaidroju, ko vēlos no pasniedzēja, neviens pat runāt par šo tēmu nevēlējās. Tomēr atradās pasniedzējs, kuram šķita interesanti palūkoties, kā es iedomājos to paveikt. Es palūdzu pasniedzējai, lai viņa man uzdod jautājumus, un es uz tiem atbildēju. Internetā ir atrodama interesanta grāmata angļu valodā – „1000 jautājumu, kurus visbiežāk uzdod intervijās”. Lūk, no šīs grāmatas arī bija manas pedagoģes uzdotie jautājumi. Dienā, pastaigājoties ar bērnu ratiņos, es mācījos jaunos vārdus – 100, 150, bet dažkārt arī 200 vārdus dienā. Šim nolūkam es izmantoju skaņu asociācijas, ko 1974.gadā aprakstījuši amerikāņu zinātnieki rakstā „Kā izmantot asociāciju metodi un atslēgvārdus krievu valodas vārdu iegaumēšanai”. Tagad mēs šo metodi izmantojam „Svešvalodas vārdu ātrās iegaumēšanas” treniņos. Konkursā es neuzvarēju, toties no tā laika es runāju angliski. Bet mūsu angļu valodas konkursā ir iekļauts viss, ko pati biju savā praksē izmēģinājusi.
Mūsu runas saites ir muskuļi. Tos jāiemācās runas laikā pareizi pielietot. Tādēļ valodu neiemācās tikai vienā vai divās dienās. Taču pāris dienās ir iespējams apgūt svešvalodas vārdu (ar tulkojumu) ātrās iegaumēšanas metodiku. Iegaumēšanas kurss mūsu nodarbības vienkārši padara efektīvākas un ļauj tieši stundas laikā iegaumēt visus jaunos vārdus un izteicienus. Kursā „Angļu valoda „zaļknābjiem”” visi vārdi un izteicieni ir ilustrēti ar attēliem. Pat paši angļi krievu valodas izteicienu iegaumēšanai izmanto asociāciju metodi. Piemēram, zīmējums, kurā attēlots divstāvu autobuss, kas izkrāsots nevis Londonai ierastajā sarkanajā krāsā, bet – autobusa pirmais stāvs ir dzeltenā krāsā, otrais stāvs – gaiši zilā krāsā. Sanāk dzelteni – zils autobuss (angļu val. – yellow-blue bus). Šo attēlu un vārdu „dzelteni-zilais autobuss” izrunu angļu valodā angļi izmanto, lai iegaumētu izteicienu krievu valodā: “Я люблю вас”. LANDO skolas jaunās idejas un unikālās tehnoloģijas jūs varēsiet pasmelties mūsu jaunajā ikmēneša žurnālā „SKOLA +”. Mēs sākam publicēt angļu valodas vārdu iegaumēšanas noslēpumus, nepareizos angļu valodas vārdus un gramatikas noteikumu ieskicējumus. Ir daudz apmācību metodiku, bet Jūs – viens. REKOMENDĒJAM
pēc ši kursa apmeklēt: Ātrlasīšana 1 (ātrā lasīšana) pieaugušajiem - “Lasīšanas ātrums vienāds ar domāšanas ātrumu”
Kā 100% iegaumēt tekstus - prāta kartes
1.līmenis - Svešvalodas vārdu ātrā iegaumēšana
2 .līmenis - Ciparu un cilvēku sejas ātrā iegaumēšana
“Radošā darba maģija“ - zīmēšana no "nulles" 2 dienās
Angļu valodas kursi - angļu valoda
IELTS eksāmenam sagatavošanas kursi - angļu valoda - IELTS
VIP piedāvājums - MATRICA - SPECIĀLAS PROGRAMMAS VIP-klientiem
Individuālās stratēģijas un sistēmiskā domāšana biznesā SPECIĀLAS PROGRAMMAS VIP-klientiem
ATNĀCIET! JUMS PATIKS! Lando® – Ātrās iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
RAKSTĪT VĒSTULI

WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā. Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - vienā dienā"®
- Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā. NOFORMĒT PIETEIKUMU

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика