Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Jau vairāk kā desmit gadus LANDO Ātras iegaumēšanas skola piedāvā attīstošas programmas pieaugušajiem un bērniem. LANDO ir licenzēts mācību centrs, kam ir Izglītības ministrija un Rīgas domes licence. Pie mums strādā tikai profesionāļi. Tādēļ, ka papildus izglītība nav obligāta, LANDO mācās tikai veiksmīgi cilvēki, tie, kas grib dzīvē sasniegt ko vairāk. Iespējams, tā ir jūsu iespēja!

 

Tagad pati populārākā programma ir “Ātra svešvārdu iegaumēšana”. Tikai pusotrā stundā pieauguši cilvēki iegaumē 100-150 svešvārdus ar tulkojumu. Šis kurss ļauj ātri iegaumēt vārdus un uzvārdus, viegli reproducēt sarežģītu terminoloģiju, atcerēties garus sarakstus un pārsteigt kolēģus un paziņas ar fenomenālu atmiņu. Nākošā ātras iegaumēšanas pakāpe ir darbs ar skaitļiem. Jūs iemācīsieties iegaumēt telefonu numurus, banku kodus, ciparu tabulas 10×10. Darbs ar cipariem ir līmenis tiem, kam ir priekšzināšanas. Tāpēc mēs te piedāvājam arī individuālas nodarbības. Jūs varat personīgi trenēties pat ar iegaumēšanas čempionu, kas jums iemācīs unikālu informācijas reproducēšanas sistēmu, ciparu iegaumēšanu blokos, kas iemācīs iegaumēt kāršu kavu ar 52 kārtīm. Viss ir iespējams! Augstākā pilotāža ir ātrlasīšana pieaugušajiem, ko vada Irīna Lando. Šo programmu sauc “Lasīšanas ātrums ir vienāds ar domāšanas ātrumu”. Vienīgais informācijas apstrādes ātruma ierobežojums ir – ar kādu ātrumu jūs spējat domāt. Ātrlasīšana ļauj attīstīt uzmanības koncentrāciju, palielināt lasīšanas ātrumu, attīstīt analīzes spēju, izdalīt galveno un, svarīgākais, ļauj domāt daudz ātrāk. Rezultātu jūs redzēsiet jau pēc pirmās nodarbības. Iztēlojieties, ka jūs atnākat uz darbu un saprotat, ka domājat trīs reizes ātrāk par kolēģiem. Tas nenozīmē, ka jūs kļuvāt daudz gudrāks. Vienkārši tagad jums piemīt pilnīgi citas iespējas. Centra direktore un dibinātāja Irīna Lando lasa tūkstoš lappuses katru nedēļu – tās ir trīs grāmatas. Irīna saka, ka tas viņai dod priekšrocību pieņemt lēmumus, balstoties uz faktiem, nevis kāda uzskatiem. Ātrlasīšanas kursam arī ir divas pakāpes. Katrā programmā tiek izmantoti pilnīgi jauni vingrinājumi. Ļoti interesants ir kurss “Kā 100% atcerēties tekstu”. Šī programma ļauj noturēt atmiņā svarīgas dokumentu detaļas, adekvāti novērtēt to, kas ir rakstīts kontraktos (nevis to, ko mums gribētos izlasīt). Ja cilvēki prastu analizēt, piemēram, līgumus ar bankām, būtu mazāk problēmu ar hipotēku. Pamatojoties uz šo kursu, tiks izdotas 10 krievu gramatikas un dzejoļu ātras iegaumēšanas grāmatas sērijā “Viena klase vienā dienā”. LANDO Skolā ir ļoti spēcīgas svešvalodu: latviešu un angļu valodas mācīšanas programmas. Mums ir sava pasniegšanas metodika un savi mācību materiāli.
Mēs cieši sadarbojamies ar fondu “Krievu pasaule”. Izdodam krājumus par krievu valodu un kultūru. LANDO Centrs veic korporatīvo mācīšanu Maskavā, Sanktpēterburgā, Samarā, Voroņežā un citās Krievijas pilsētās. Mēs strādājam ļoti augstā līmenī: parasti pie mums mācās biznesa īpašnieki vai top-menedžeri. Pēdējie klienti no Sanktpēterburgas atbrauca uz Rīgu pēc rekomendācijas, ko viņi saņēma... Maskavā. Vadītāji atbrauca speciāli, lai apgūtu ātrlasīšanas kursu un tekstu iegaumēšanas programmu par 100%. Viņi neticēja, ka varēs detalizēti orientēties Makiavelli grāmatā “Valdnieks”. Pēc kursa viņi ilgi brīnījās. Bet jūs saprotat, ka maskavieši tāpat vien rekomendācijas nedod.
Programmas ir veidotas tādējādi, lai pēc mācībām visas iegūtās iemaņas varētu pielietot praksē. Programmai ir noturīgs rezultāts dēļ pasniegšanas autormetodikas. Visas nodarbības notiek jautri uz mūsu pasniedzēju enerģētikas rēķina. LANDO Centrā uz zinātniskiem pamatiem strādā zvaigznes! ATNĀCIET! JUMS PATIKS! Lando® – Ātrās iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
RAKSTĪT VĒSTULI

WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā. Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - vienā dienā"®
- Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā. NOFORMĒT PIETEIKUMU

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика