Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Sākumā 2 dienu zīmēšanas programma no “nulles” bija domāta tikai pieaugušajiem. Zīmēt galvenokārt nāca uzņēmēji, kam bija svarīgi gūt iedvesmu un iespēju izdomāt problēmu risināšanas nestandarta veidus. Tā ir labās smadzeņu puslodes funkcija, tāpēc programmu sauc par labās puslodes zīmēšanu.

 

Zīmēt prot visi. Vienkārši visi par to nezina.

Licenzētā mācību centrā (Lic. МОН 3360800220) ir jauna unikāla programma, kas ļauj pavadīt brīvdienas, atslābinoties un rodot prieku radošajā procesā. Sākumā 2 dienu zīmēšanas programma no “nulles” bija domāta tikai pieaugušajiem. Zīmēt galvenokārt nāca uzņēmēji, kam bija svarīgi gūt iedvesmu un iespēju izdomāt problēmu risināšanas nestandarta veidus. Tā ir labās smadzeņu puslodes funkcija, tāpēc programmu sauc par labās puslodes zīmēšanu. Tad izrādījās, ka uzņēmējiem ir bērni. Vecāki lūdza, vai ir iespējams radīt līdzīgu programmu arī bērniem. Es pati zīmēju kopš bērnības. Kad man bija pieci gadi, mani zīmējumi bija starptautiskā konkursā. Man nekad neienāca prātā, ka zīmēšana kādam var radīt problēmas. Nācās veikt sekojošo – salikt pa plauktiņiem visu procesu un izstrādāt materiāla pasniegšanas algoritmu. Tas izskatās šādi: treniņā es zīmēju attēlu (tieši 2 minūtes – uzņemam lauku ar hronometru), parādot otas kustības un paskaidrojot perspektīvas likumus. Pēc tam katrs atkārto attēla zīmēšanu viņam ērtā tempā, pēc vēlēšanās ieviešot korekcijas un savu redzējumu. Šī programma domāta ne tikai tiem, kas pārliecinoši pārvalda otu, bet arī tiem, kas domā, ka neprot zīmēt. Ticiet, zīmēt prot pilnīgi visi. Pēc tam, kad bērni, mūsu zīmēšanas kursa absolventi, parādīja skolotājai skolā savu darbu albūmus, viņi zīmēšanā nekļuva par teicamniekiem, bet ziniet, pedagogu attieksme krasi mainījās. Kad tu turi rokās albūmu pilnu ar krāsainiem darbiem, tu vairs nevari teikt, ka cilvēks, kas ir to visu uzzīmējis, nav talantīgs.

 Uz unikālās pasniegšanas sistēmas un skaidri izstrādātā nodarbību algoritma rēķina, katrs programmas dalībnieks aiznes sev līdzi vairāk par četrdesmit darbiem, ar kuriem var lepoties. Kā teica Inna, piektās klases skolnieces Alīnas un astoņgadīgā Danika mamma: “Ja skolā tā pasniegtu zīmēšanu, tad zīmēt prastu visi!” Uz pirmo zīmēšanas programmas kursu Inna aizsūtīja tikai bērnus – lai paskatās. Bet, ieraudzījusi viņu darbus, pati atnāca uz pieaugušo grupas nodarbībām. Otrajā zīmēšanas kursā nodarbojās visa ģimene. Kā lai nenāk uz nodarbībām, ja pēc divām treniņa dienām katrs bērns atnesa uz mājām tik daudz gatavu darbu lieliskā albūmā. Bet pašu mīļāko darbu bērni ielika kursos uzdāvinātā rāmītī. Tagad plauktiņā stāv visu trīs ģimenes locekļu darbi. Zīmēšanas kurss ir veidots tādējādi, ka jums noteikti iznāks gatavi darbi, ar kuriem varēs lepoties. Lai gan līdzīga programma ir arī tikai pieaugušajiem, arvien vairāk tēti un mammas nāk uz kursu kopā ar saviem mīļajiem bērniem. Kā teica viens no tētiem: “Es kopš septītās klases neesmu turējis rokās otiņu. Nezinu, vai es pats zīmēšu, bet noteikti zinu, ka es to protu darīt. Tiesa, tagad galerijās gleznas vērtēju citādi – skatos vai es tā varētu”. Viss ir vienkārši – katram cilvēkam ir svarīgi, lai viņam darbs uzreiz izdodas, tad zīmēšanas process kļūs interesants un aizraujošs.

Tikai pēdējā mēnesī vien zīmēt atnāca vairāk kā 150 cilvēki. “Mēs izpirkām visus profesionālās guašas krājumus Rīgā”, smejas Irīna. “Mēs zīmējam katrās brīvdienās un grupas ir pilnas. Tāpēc, ka mēs visiem māksliniekiem pasūtām picu uz mūsu rēķina, tad “Čili Pica” mums jautāja: “Jūs katrās brīvdienas pasūtat tādu daudzumu picu. Piedodiet, ko jūs ar tām darāt?” Mēs nolēmām tieši šajā sarežģītajā laikā izveidot programmu, kas būtu prieka un iedvesmas pilna, kas patīk gan pieaugušajiem, gan bērniem. Ja mēs bērnībā tik daudz laika veltītu zīmēšanai, cik daudz mācījāmies rakstīt ar rakstītiem burtiem, mēs visi būtu ģēniji”.
ATNĀCIET! JUMS PATIKS! Lando® – Ātrās iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
RAKSTĪT VĒSTULI

WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā. Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - vienā dienā"®
- Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā. NOFORMĒT PIETEIKUMU

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика