Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

 

Irina Lando un viņas audzēkņi tiešajā ēterā televīzijāPhD Irina Lando un viņas audzēkņi tiešajā ēterā televīzijā pastāstīja par to, kā var ātri iegaumēt. Raidījumā piedalījās licencētā Mācību centra Lando beidzēji, kas tiešajā ēterā pastāstīja, kāpēc atnāca uz ātras iegaumēšanas kursiem.

Bērni izglītojās dažādā laikā un dažādās grupās. Katram bija savas prasības.

Džeinai visgrūtāk bija iegaumēt krievu valodas vārdu pareizrakstību un iemācīties iegaumēt krievu valodas likumus. Pēc nodarbības, kad apguva asociatīvās domāšanas likumus, informācijas grafisku pasniegšanu un smieklīgu, nepareizu pārbaudi, izrādījās, ka visus uzdevumus var pildīt ar smaidu, ātri un efektīvi.

Krievu valodas likumus iegaumējām shēmu veidā. Visas šī kursa izstrādes ir publicētas grāmatu sērijā “Viena klase vienā dienā” (krieviski – “Один класс – за один день”®).

Alina atnāca uz kursiem “Es lieku eksāmenus”, lai iemācītos iegaumēt svešvalodas vārdus ar tulkojumu. Problēmas radās ar ceturto valodu – vācu valodu. Apgūstot skaņu asociāciju metodi, problēma tika atrisināta.

Ričards plāno kļūt par ķirurgu. Viņam nopietni jāapgūst ķīmiju un bioloģiju. Tiešajā ēterā mēs parādījām, kā var ātri iegaumēt D. I. Mendeļejeva ķīmisko elementu tabulu. Pēc šī paša principa var iemācīties jebkuru citu tabulu, kas pieņemta par pamatu Eiropā.

Līdztekus pašai Mendeļejeva tabulai, tāpat var viegli iemācīties visu metālu un nemetālu sarakstu. Tikai metālu reakcijā ar skābēm veidojas sāļi, un metālu reakcijā ar sārmiem veidojas bāzes. Ja jūs iemācīsieties visu sarakstu, tad jums nebūs problēmu ar ķīmijas mācīšanos.

Ēriks atnāca uz kursu diezgan skeptiski noskaņots. Viņš izglītojas pirmajā ģimnāzijā un darbojas apdāvinātu bērnu skolā. Neraugoties uz to, viņš nevarēja iegaumēt Latvijas astoņdesmit četru kultūras darbinieku sarakstu. Kursā mēs mācījāmies par dzejniekiem, rakstniekiem, māksliniekiem, filozofiem, zinātniekiem u.c.

Pilnīgi visiem pusaudžiem rodas problēmas ar vēstures datu iegaumēšanu. Kursā “Es lieku eksāmenus” mēs mācāmies iegaumēt ciparus pa vienam, pa pāriem un pa trīs. Gala rezultātā, izvietojot uz laika līnijas visus datumus un ar tiem saistītos notikumus, jūs varēsiet precīzi atbildēt gandrīz uz jebkuru Latvijas vēstures jautājumu.

 

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика