Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Lasām pēc sejas Mācību centrā Lando. Ninso Rīgā ar fenotipoloģijas elementiemLasām pēc sejas Mācību centrā Lando. Ninso Rīgā ar fenotipoloģijas elementiem. PhD Irina Lando Mācību centrā Lando vada ātras lasīšanas pēc sejas treniņus. Kā iemācīties prognozēt cilvēka uzvedību.

Šo zināšanu praktisks pielietojums  – tā ir prasme ātri veidot komunikāciju ar nepazīstamu cilvēku.

Visbiežāk sastopamās atsauksmes: “Irina, esmu sajūsmā! Viss-viss par mani! Jūs izlasījāt mani kā grāmatu! Precīzs trāpījums!”

Lielākā cilvēku daļa, pirmo reizi saskaroties ar šo tehnoloģiju, iziet trīs standarta stadijas. Pirmajā posmā visu uztver kategoriski, apgalvojot, ka tā nav zinātne. Tā ir tiesa, tā nav zinātne. Tā ir sistēma, kas darbojas. Ar ātru lasīšanu, piemēram, man nācās pārrakstīt disertāciju četrpadsmit reizes dažādās katedrās. Un aizstāvēšanu atļāva tikai pēc tam, kad Oksfordā un Hārvardā ieviesa obligātu ātras lasīšanas programmu pirmkursniekiem. Tad arī mūsu vietējie profesori piekrita, ka tas nav mīts, bet darba instruments.

Otrajā posmā klausītājiem parādās interese. Saņemot pāris jaunus instrumentus, viņi sāk ar interesi aplūkot viens otru un mēģina novērtēt iespējamās reakcijas.

Visneticīgākie iziet auditorijas priekšā ar skaļu paziņojumu – “Un tagad aprakstiet mani!” Un, kad izrādās, ka sakritība ir ne mazāka par astoņdesmit procentiem, tad cilvēki plūdeni pāriet trešajā posmā – “Es arī tā gribu!”

Kāpēc 80%, nevis uzreiz 100%? Praktiski visās atsauksmēs cilvēki runā par to, ka sakrita 90-59-99 procenti. Bet cilvēki, kam sejā iezīmēta viena spilgta iezīme – tā ir ietiepība, nevar piekrist tam, ka kāds var viņus aprakstīt. Viņi vienmēr spēlēs spēli “Ragana ir pret”. Lai pārliecinātos par metodikas pielietojumu, pietiek vērsties pie tiepšas, kuru aprakstījāt, radiniekiem, kolēģiem vai draugiem (ja viņi stāv blakus) un pajautāt, cik precīzs, no viņu viedokļa, bija apraksts. Lūk, tad jūs dzirdēsiet, ka apkārtējie ar smiekliem atbildēs, ka sakritība ir par simts procentiem.

Jūs varat pierakstīties bezmaksas nodarbībai vai apmeklēt pilnu kursu licencētā Mācību centrā Lando.

 

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика