Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Ninso. Ātra lasīšana pēc sejas korporatīvā universitātēNinso. Ātru lasīšanu pēc sejas vadīja zinātņu doktore Irina Lando korporatīvā universitātē. Studenti šo treniņu sauc “naudas ausis”.

Treniņš orientēts uz to, lai dotu konkrētu instrumentu un iemācītu studentus to pielietot praksē. Iemaņu noslīpēšanā paši studenti darbojās kā treniņu modeļi.

Lai izglītošana būtu efektīvāka, treniņa dalībnieki saņem autora materiālus spilgtā grāmatā. Visas tēmas noformētas intelekta karšu veidā, un tādējādi tās var apgūt gan kā vienu tēmu kopumā, gan arī kā katru atsevišķu daļu, saprotot, kādu apjomu kopējā kursā aizņems tieši šī sadaļa.

Ātra lasīšana pēc sejas pamatojas uz fiziognomiku, fenotipoloģiju, ninso u.c., pārrunās, tikšanās, iekārtojoties darbā ļauj ātri nodibināt kontaktu.

Organizācijā personāla atlasē ir ļoti svarīgi prast lasīt pēc sejas, lai noteiktu, vai jūs tagad pieņemat darbā pareizo cilvēku.

Kā mēs zinām, pārrunās lielākajai kandidātu daļai tikai vēl spāni aiz muguras nesāk augt – visi ir tādi pozitīvi, darbaspējīgi un mērķtiecīgi, orientēti uz rezultātu.

Bet jau pēc pirmā skata jūs varēsiet noteikt, vai cilvēkam ir nosliece novest uzsākto līdz galam vai arī viņš darbosies, izejot no principa “gan jau arī tā derēs”.

Cilvēks var būt ļoti talantīgs un vispusīgi attīstīts, ļoti radošs un jauninājumus mīlošs, vienkārši īsts zieds. Tomēr personāla atlasē ir svarīgi saprast, vai ir vajadzīga saulespuķe dobē, kur augs burkāni.

Tādējādi, piemēram, ja kustīgam un skrienošam cilvēkam, īstam novatoram, jūs nevarēsiet nodrošināt darbu, saistītu ar regulāriem komandējumiem, viņš ātri sāks garlaikoties.

Treniņš, kas pamatojas uz fiziognomiku, fenotipoloģiju, ninso u.c., ļauj saprast, kā cilvēks uzvedīsies stresa apstākļos, kad viņam nokritīs audzināšanas uzslāņojums. Tādu reakciju var novērot pat kursā, kad vēlamais nesakrīt ar realitāti.

Tikai trīs dienās – piektdienas vakars, sestdiena un svētdiena, jūs varat apgūt tādu instrumentu, lai labāk izprastu cilvēkus. Visus materiālus dod uz vietas.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика