Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

“Ninso. “Ātra lasīšana pēc sejas. Ninso” forumā “Total Soul”. Spīkere – Irina LandoForuma “Total Soul” spīkere Irinas Lando uzstājās par tēmu “Ātra lasīšana по pēc sejas. Ninso jeb Naudas ausis”.

Tas ir liels gods saņemt ielūgumu uzstāties kā spīkerei “Total Soul” līmeņa pasākumā. Tas ir laukums, kur kopā ar tevi uzstājas Igors Manns. Daudzi atbrauc tikai, lai paklausītos Igoru Mannu. Noturēt tādas prasīgas auditorijas uzmanību, ieinteresēt to un iesaistīt – tas ir sarežģīts uzdevums spīkerim.

Uzstāšanās laikā “Ātra lasīšana pēc sejas. Ninso” Irina Lando parādīja vairākus parametrus, pēc kuriem uzreiz var novērtēt partnera, kolēģa, sarunu biedra uzvedību. Bieži jautā: kāpēc “naudas ausis”? Daļa auss norāda uz prasmi akumulēt naudas plūsmas. Nav obligāti jārunā par miljoniem. Kā piezīmēja viens no Latvijas politiķiem, vēršoties pie sievietes-frakcijas vadītājas: “Kā jūs, kundze, varat saprast vēlētājus, ja jums kopš bērnības nekad nav nācies domāt par to, vai jūs varat sev atļauties jaunu kurpju pāri?”

Orientācija uz naudu, patiešām uzliek noteiktu zīmogu. Neticat? Ieejiet skolas skolotāju istabā un jūs ieraudzīsiet tur vienas sugas cilvēkus. Lielākā daļa no viņiem veidoti it kā pēc vienas kopijas. Pēc tam ieejiet finanšu inspekcijā, un jūs redzēsiet, ka tur arī ļoti daudz vienādu cilvēku, bet viņi atšķirsies no tiem, kas bija skolotāju istabā.

Paskatieties internetā valsts drošības institūciju bijušo darbinieku forogrāfijas, un jūs viegli ievērosiet kopējas iezīmes. Aizejiet uz ugunsdzēšanas dienestu, un jūs pamanīsiet, cik līdzīgi ir visi tur savā starpā.

Labākie ķirurgi ir vienas sugas cilvēki. Labākajiem frizieriem un stilistiem ārēji ir ļoti daudz kopīgu iezīmju.

Par to bija runa uzstāšanās “Ātra lasīšana pēc sejas. Ninso jeb Naudas ausis” forumā “Total Soul”. Spīkere Irinas Lando – zinātņu doktore vadības sfērā.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика