Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Запоминаем имена и фамилии. Быстрое запоминание информации для бизнеса в Lando.Mācību centrā 10. un 11. decembrī notiks informācijas ātras iegaumēšana kurss pieaugušiem. Kursu vada vadības sfēras zinātņu doktore Irina Lando. Viņas specialitāte ir zināšanu vadība (knowledge management).

Mēs visi zinām, ka mums ir labā un kreisā galvas smadzeņu puslodes. Informāciju, atkarībā no tās specifikas, apstrādā vienā no galvas smadzeņu puslodēm un praktiski tā momentāni pāriet uz otru galvas smadzeņu puslodi. Ātras iegaumēšanas kursā pieauguši cilvēki mācās iegaumēt tādējādi, kā smadzenēm ir ērtāk.

Mēs bieži gribam, lai “tas pats iegaumējas”. Kursā aplūko septiņas dažādas pieejas vajadzīgās informācijas iegaumēšanai. Jūs varat izvēlēties pašu sev ērtāko metodi, un varat izmantot visas metodes uzreiz.

Arvien biežāk mēs saskaramies ar informācijas pārslodzes efektu. Pieaugušie jauc šo efektu ar zināšanu pārslodzi. Informācija cilvēkam var kļūt zināšanām tikai tad, kad tā tiek pieņemta, saprasta, novērtēta un var tikt pielietota praksē. Informācijas ātras iegaumēšanas metodikas ir lietderīgi izmantot pārrunās.

Piemēram, kad kāds no partneriem sarunā piemin kompāniju nosaukumus, cilvēku vārdus, uzvārdus, citus datus, par kuriem jūs agrāk nedzirdējāt, jūs varat, izmantojot efektīvas iegaumēšanas metodes, atcerēties šos nosaukumus nepierakstot. Mēdz būt situācijas, kad jums nav ērti pierakstīt, ja jūs negribat parādīt, ka dzirdētā informācija jums ir jauna. Neslēgsi taču diktofonu pārrunās.

Pēc kursa apmeklēšanas jūs varēsiet viegli iegaumēt jaunus terminus, vārdus, nosaukumus, un, jau izejot no pārrunu zāles, pierakstīt tos un pārbaudīt internetā, kas tas tāds. Mūsdienu pieeja “neņem rokās neko smagu, un neko sarežģītu neņem galvā” vairs jau neatbilst biznesa prasībām. Lai saprastu, kādā virzienā attīstīt kompāniju, smadzenēm pastāvīgi jāattīstās.

Prasme iegaumēt lielus informācijas apjomus nebūt nerada smadzeņu pārslodzi, tieši otrādi, rada konkurentu un partneru skaudību. Informācijas ātras iegaumēšanas kurss ļauj iemācīties iegaumēt tādējādi, lai pēc tam ilgi atcerētos. Jūs pārsteigti atklāsiet, ka iegaumēšana var kļūt par aizraujošu nodarbību. Informācija, kuru iegaumē, izmantojot noteiktas īpaši izstrādātas metodikas, ilgi glabājas atmiņā, tajā skaitā, bez atkārtošanas. Informācijas ātras iegaumēšanas kursi daudziem pieaugušiem rada interesi, jo tas ir ērts biznesa instruments.

Ja mēs netrenējam atmiņu, tad sākam visu pierakstīt, un pēc tam tas noved pie tā, ka jau aizmirstam atvērt plānotāju, lai paskatītos, kas bija jādara. Informācijas ātrā iegaumēšanā jūs iemācīsieties iegaumēt vārdus un uzvārdus, ciparu datus, svešvārdus ar tulkojumu, sarežģītus terminus, kā piemēram vārdus, kurus daudzas reizes dzirdējāt, bet tā arī nevarējāt atkārtot, piemēram, vulkāna Eijafjallajokulla nosaukumu. Vulkāna nosaukums jums var arī nenoderēt, bet ja iztēloties, ka tas ir jūsu nākotnes partnera vārds, iespējams, jūs būsiet vairāk ieinteresēti, lai mēģinātu saprast, kā to iegaumēt.

Kurss notiek divas izejamās dienas – sestdien un svētdien no plkst. 10:00 līdz 16:00. Jūs saņemat tipogrāfijā nodrukātus visus materiālus.

Visas nodarbības notiek Lando Mācību centra ēkā, A. Čaka ielā 83/85, Rīgā, tālr. 29433553, 67273009, www.lando.lv.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика