Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Katram brīnumdarim – savu brīnumnūjiņu! “Burvestību un brīnumdarīšanas skolā” nekad nav garlaicīgi! Tiesa gan, arī te uzdod mājasdarbus. Taču tie nemaz nelīdzinās parastajiem skolas mājasdarbiem. Piemēram, topošajam brīnumdarim dod uzdevumu mājās... darināt brīnumnūjiņu. To nevar nopirkt – tā ir jādarina pašam savām rokām (tāda pati, kā romānā par Hariju Poteru). Darinot brīnumnūjiņu, bērnam tajā ir jāieliek viss, kā viņam patlaban pietrūkst, – drosme, veiklība, pārliecība par saviem spēkiem, prasme iegaumēt utt. Un, kamēr topošais brīnumdaris centīgi un rūpīgi drāž nūjiņu, viņa apziņā nostiprinās vēlamās iemaņas un īpašības. Te nav nekādas krāpšanas. Brīnumainais notiek it visur, kur cilvēks ieliek savu dvēseli.

 

Brīnumainas brīvdienas - ātrlasīšana (ātrā lasīšana), ātrā iegaumēšana

Ātrlasīšana (ātrā lasīšana), ātrā iegaumēšana bērniem Katram brīnumdarim – savu brīnumnūjiņu! “Burvestību un brīnumdarīšanas skolā” nekad nav garlaicīgi! Tiesa gan, arī te uzdod mājasdarbus. Taču tie nemaz nelīdzinās parastajiem skolas mājasdarbiem. Piemēram, topošajam brīnumdarim dod uzdevumu mājās... darināt brīnumnūjiņu. To nevar nopirkt – tā ir jādarina pašam savām rokām (tāda pati, kā romānā par Hariju Poteru). Darinot brīnumnūjiņu, bērnam tajā ir jāieliek viss, kā viņam patlaban pietrūkst, – drosme, veiklība, pārliecība par saviem spēkiem, prasme iegaumēt utt. Un, kamēr topošais brīnumdaris centīgi un rūpīgi drāž nūjiņu, viņa apziņā nostiprinās vēlamās iemaņas un īpašības. Te nav nekādas krāpšanas. Brīnumainais notiek it visur, kur cilvēks ieliek savu dvēseli. Atpūsties azartiski! - ātrlasīšana, ātrā iegaumēšana Informācijas apjoms mūsdienu pasaulē pieaug ne pa dienām, bet pa stundām, taču skolas mūs mača gandrīz tāpat, ka pirms simt gadiem. Toties moderna atrlasišana, ko māca LANDO Skolā, ļauj bērnam ne vien ļoti ātri lasīt un saprast tekstu, bet arī ļoti ātri domāt un pārslēgt uzmanību no viena uzdevuma uz citu. Tāpēc šeit visi mācās ar prieku un ar azartu. Šeit katra bērna smadzenes iekļauj darbā savas neizsmeļamās rezerves, un pat visīstākais “trulenis” sāk spīdēt ar intelektu. Laba darīšanas un laba domāšanas stundas - ātrlasīšana (ātrā lasīšana) LANDO Ātrās iegaumēšanas skolā kopīgi ar Sanktpēterburgas Moderno psihotehnoloģiju centru ir izstrādāts interaktīvs attīstošs kurss bērniem vecumā no 8 līdz 10 gadiem un no 11 līdz 13 gadiem. Uz LANDO unikālās autorprogrammas pamata Krievijā ir izveidota skola “Harija Potera pasaule”. Tās filiāles darbojas dažādās Krievijas Federācijas pilsētās un Krimā un gan bērnu, gan vecāku vidū ir ieguvušas ārkārtīgi lielu popularitāti. Bērni, kuri ir beiguši “burvestību un brīnumdarīšanas” kursu, demonstrē attapības brīnumus un patiesi fenomenālu atmiņu. Bet pats svarīgākais ir tas, ka vienlaicīgi mainās viņu iekšējā pasaule – viņi sāk uztvert pasauli labestīgi un atvērti, paužot draudzīgu solidaritāti, ir iejūtīgi pret saviem tuviniekiem, tiecas pēc grāmatām, pēc jaunrades... Ātrlasīšana (ātrā lasīšana) - Brīnumdari Bet skolas nobeigumā – diplomu aizstāvēšana, saņemšana un brīnumu demonstrēšana. Šāds efekts tiek panākts, pateicoties pasniedzēju profesionālismam, kuri strādā pēc programmas, kas izstrādāta ar Behtereva Galvas smadzeņu institūta speciālistu dalību. LANDO Atrās iegaumēšanas skola bērniem dāvina patiesus svētkus, jaunrades svētkus, kuri paliks kopā ar viņiem uz visu mūzu.
Tagad bērniem ir radusies vēl viena lieliska iespēja: sākot ar jūliju, LANDO Ātrās iegaumēšanas skolā – angļu valodas vasaras nometne bērniem (nodarbības 3 reizes nedēļā pa 3 stundām vienu mēnesi). Weekend, 2005. gada jūlijs
Lando® – Ātras iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
RAKSTĪT VĒSTULI

WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā. Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - par vienu dienu"® - Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā. NOFORMĒT PIETEIKUMU

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика