Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

programi1

VIP piedāvājums - matrica
VIP piedāvājums - MATRICA


MATRICA (superiespēju kurss)

Šo treningu Jūs atcerēsities uz visu mūžu! Jūs darbosities ekstremālā režīmā – paralēli ar mācībām fonā notiks treningi “Es - aklais”, “Es - mēmais”, un kur nu vēl “Es - neaptēstais”! 2 diennaktis nomodā, šamaņu rituālās dejas ap ugunskuru, spēlējam šamaņu tamburīnu. Mācību noslēgumā – eksāmens, piemēram, 45 minūšu skrējiens pa mežu ar aizsietām acīm.

 

 

Treninga formāts: 7 dienas Ekstrēmas Dzīves Meistariem! Mūsu uztveri sasaista mūsu pieredze un priekšstati, “neironu matricas”, ko veidojusi ģimene, tehnogēnais sociums un pašierobežojumi (“realitātes tuneļi”). Jūs iemācīsities paplašināt savu “matricu neironu kontūru” zonas, izsekot un vadīt Realitātes tuneļus, darot to APZINĀTI. “Nedomā, ka tu esi ātrs – Zini, ka tu esi ātrs!” Kā pētīt ierobežojošās matricas un paplašināt savu Superspēju zonas?
Kā atrast savas Spēka Zonas un izmantot Neresursa Zonas?
Ierobežojums ir vienāds ar Resursu!
Kā mainīt un ģenerēt jebkurus radošos stāvokļus – vadīt tos?
Kā strādāt laika superdeficīta režīmā un kā vadīt subjektīvo laiku, to saspiežot un izstiepjot? Šis stāvoklis ir pazīstams sportistiem un Meistariem: piemēram, kalnu slēpotāja ātrums slaloma trasē tuvojas nervu impulsa ātrumam – un viņš sekmīgi virzās uz priekšu un sasniedz Mērķi.
Kā par veselu līmeni paaugstināt uztveres un reaģēšanas asumu un būt atvērtam Visuma enerģijai: informācijas, ritma, dabas, stihijas… un paša neironu kontūru enerģijai? Kā panākt sinerģētisku mijiedarbības efektu ar pasauli? Trenings veidots, ņemot vērā dalībnieku individuālās īpatnības; paredzēti konkrēti ieteikumi individuālu uzdevumu risināšanai. Treningā izmantotas jaunākās praktiskās psiholoģijas metodikas, kas nav pieejamas plašai auditorijai: sistēmiskās NLP (neirolingvistiskās programmēšanas) metodika, kvantu psiholoģijas, holodinamikas un psihosinerģētikas, etnopsiholoģijas, psihoanalīzes un fenomenoloģijas, artpsiholoģijas metodikas, aktīvas uztveres attīstības autormetodikas. TRENINGA PROGRAMMĀ “Sensitīvais uzplaiksnījums” – asa uztveres un jūtīguma paaugstināšana. Neapzināto resursu pamodināšanas metodes.
Seno neironu kontūru enerģijas pētīšana un izmantošana (bio-izdzīvošanas, emocionāli-teritoriālais, socio-seksuālais, laiku-saistošais) – vingrinājumu komplekss brīvā dabā, kas dod iespēju atmodināt visas uztveres iespējas. Nomods divas diennaktis ilgi!
Darbs ar subjektīvo laiku un tā vadīšana (visa treninga laikā).
Uzskatu sistēmas un tehnikas darbam to mainīšanai.
Ekologijas princips.
Individuālo Domformu-matricu (bailes, ierobežojumi, Mērķu un Rezultātu matricas, individuālo stratēģiju Ceļu, “Super-Es”, Nākotnes matricas utt.) izsekošana un transformācija.
Darbs ar Laika līniju. Individuālās Vēstures (biogrāfijas) mainīšana.
Pagātnes notikumu (tajā skaitā negatīvo) piesātināšana ar enerģiju, tostarp ar Nākotnes enerģiju.
Augstāko neironu kontūru izlīdzināšana un attīstīšana: pārveidoto apziņas superradošo stāvokļu, holistisko (veseluma kontūrs), kvantu (kvalitatīvo izmaiņu) kontūri. 2 dienas!
Mijiedarbība ar dabas Stihijām un Simboliem. Individuālie Arhetipi un Simbolu matricas. Karotāja-Mīļotā-Radītāja (Džokera) integrēts stāvoklis. Ēnas arhetipa enerģijas transformācija. Labirinta fenomenoloģija. Individuālā Labirinta būvēšana un stratēģija iziešanai tam cauri.
Ritmu un pašizpausmes enerģija. Šamaņu tehnikas.
Sapņu vadīšana un sapņu izmantošana spēju attīstībai.
Nākotnes “lasīšana” (prognozēšana) un Nākotnes veidošana (individuāls darbs). “MEISTARA virzība” – gala eksāmens ekstremālos apstākļos! Drošības tehnika nodrošināta! Pēc vēlēšanās papildus vēl arī: Druīdu maģija (augu enerģijas izmantošana un Spēka rituāli), sapņu Dao joga, personīgās Mandalas (veidošana un to iziešana), ritmu harmonizācijas prakses sievietēm un vīriešiem (pēc Latīņamerikas, druīdu un Dao prakses). Cenā iekļautas mācības un dzīvošana viesnīcā – 7 diennaktis.
Par uzturu katrs norēķinās pats. REKOMENDĒJAM pēc ši kursa apmeklēt: Ātrlasīšana 1 (ātrā lasīšana) pieaugušajiem - “Lasīšanas ātrums vienāds ar domāšanas ātrumu”
Kā 100% iegaumēt tekstus - prāta kartes
Ātra iegaumēšana un atmiņu attistība pieaugušajiem - Pieaugušajiem
“Radošā darba maģija“ - zīmēšana no "nulles" 2 dienās
Angļu valodas kursi - angļu valoda
IELTS eksāmenam sagatavošanas kursi - angļu valoda - IELTS
Individuālās stratēģijas un sistēmiskā domāšana biznesā SPECIĀLAS PROGRAMMAS VIP-klientiem ATNĀCIET! JUMS PATIKS! Lando® – Ātras iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. RAKSTĪT VĒSTULI
WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā. Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā.
NOFORMĒT PIETEIKUMU

Jaunumi

Pievienojieties tagad Facebook

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553