Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Ātra lasīšana ir tehnoloģija, kas ļauj domāt trīs reizes ātrāk. Treneris PhD Irina Lando.Šodien pats dārgākais resurss ir laiks. Prasme domāt ātrāk, pieņemt pareizus lēmumus laika deficīta apstākļos, pārslēgt uzmanību no uzdevuma uzdevumu ir ļoti pieprasīta biznesā. Ātra reakcija vajadzīga visiem. Ne vienmēr ir ilgs laiks apdomāšanai, gadās, ka lēmums jāpieņem ātri, un turklāt gribētos, lai tas būtu pareizs. Mēs nevaram nopirkt sev jaunas smadzenes, bet uztrenēt savas – varam.

Smadzenes trenē tāpat kā ķermeni. Ātras lasīšanas kursu Rīgā vada Irina Lando – zinātņu doktore vadības sfērā. Tāpēc visām izstrādēm ir skaidrs zinātnisks pamats. Lai trenētu ķermeni, jāveic noteikti vingrinājumi noteiktā režīmā, un tas jādara pareizi. Jūs noteikti esat redzējuši, kas notiek, ja cilvēki trenējas pie nemākuļiem.
Ar smadzenēm notiek tāpat. Nav tik svarīgi, kā jūs lasīsiet kursa rezultātā, bet gan, cik ātri jūs apstrādāsiet informāciju. Ātra lasīšanas kurss ir līdzīgs treniņam ar lielu svaru. Izdari noteiktu pieeju skaitu, palielini slodzi, bet pēc tam, ja svaru novāc, izrādās, ka muskuļi ir uztrenējušies, un jau bez smaguma visus vingrinājumus var izdarīt apbrīnojami viegli.
Tāpat arī pēc ātras lasīšanas. Mēs lasām trīs grāmatas vienlaicīgi. Pārslēdzam  uzmanību divas vai trīs reizes vienā sekundē, kursa laikā paspējam apgūt 120 tekstus. Rezultātā, smadzenes pierod pie tāda darba tempa, tāpat kā ķermenis pie slodzes sporta zālē. Tāpat kā bez treniņiem sportists jūtas neomulīgi, jo ķermenis pieprasa fizisko slodzi, tāpat arī tie, kas pārvalda ātru lasīšanu, viegli iztur intelektuālo slodzi.
Ja tu esi pats sev saimnieks, tad visu dienas darbu var izdarīt nevis ierastajās astoņās stundās, bet gan trīs stundās. Pārējo laiku var veltīt ģimenei, treniņiem, pašattīstībai.
Smadzenēm ir ērti strādāt ātri. Atcerieties, kā lekcijas lasa garlaicīgi pedagogi. Lēni murmina sev zem deguna, un auditorija pakāpeniski aizmieg. Tāpat notiek lēnas lasīšanas laikā. Domu plūsmu nevar apturēt pat uz astoņām sekundēm. Ja smadzenes nav noslogotas, tās pašas atradīs sev nodarbošanos, jums parādīsies liekas domas, un jūs pārstāsiet sekot teksta autora domu gaitai.
Tāpēc ir jālasa ātri. Ātri pasniedzot informāciju, pieaug uzmanība, atbilstoši, pie lielākas uzmanības palielinās saprašana un iegaumēšana.
Ātra lasīšana ir treniņš  – tas ir treniņš stipriem un ambicioziem cilvēkiem. Tiem, kas ir gatavi domāt ātrāk. Mūsu auditorija ir sekmīgi cilveki, kas ir gatavi attīstīties un augt.
Aicinām jūs uz ātras lasīšanas kursu Licencētā Mācību centrā Lando®.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика